Żony Michała Wiśniewskiego: Wspólne życie muzyka z partnerkami

Michał Wiśniewski, znany przede wszystkim jako lider zespołu Ich Troje, jest niewątpliwie jedną z najbardziej charakterystycznych i barwnych postaci na naszej scenie muzycznej. Skandaliczny image, kontrowersyjne teksty i uwielbienie fanek sprawiły, że było o nim głośno nie tylko w kontekście jego twórczości, ale również życia prywatnego. Życie uczuciowe artysty zawsze otoczone było wielkim zainteresowaniem zarówno fanów, jak i mediów. Do tej pory, Wiśniewski był żonaty aż pięć razy i ma pięcioro dzieci. Czy jest w stanie utrzymać stały związek? Poznajcie historię burzliwych małżeństw Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski – życie osobiste w ogniu reflektorów

Mike, jak jest nazywany przez fanów, na przestrzeni lat związany był z pięcioma kobietami. Dwie jego żony – Magda Femme oraz Anna Świątczak – były wokalistkami Ich Troje, Mandaryna zasłynęła jako tancerka, a Dominika Tajner pełniła rolę jego menadżerki. Każde z tych związków zakończone było spektakularnym i głośnym rozstaniem, a od 2019 roku coraz głośniej było o nowym związku Wiśniewskiego. W kwietniu 2020 roku, artysta po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem z Pauliną, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej.

Romans w cieniu show-biznesu: Michał Wiśniewski i Magda Femme

Historia związku Michała Wiśniewskiego z Magdą Femme, pierwszą wokalistką Ich Troje, wydaje się być pełna tajemnic i niewyjaśnionych do dziś kwestii. Para pobrała się w 1996 roku, jednak na długi czas była to tajemnica, zgodnie z strategią, którą obrał sam lider zespołu. Wiśniewski twierdził, że wobec dużej grupy młodych, zakochanych w nim fanek, publiczne przyznanie się do małżeństwa mogłoby negatywnie wpłynąć na popularność zespołu. Magda podjęła decyzję o skrywaniu swego statusu, uznając, że Michał, jako utalentowany biznesman, na pewno wie, co robi. Para rozwiodła się po pięciu latach związku i Femme natychmiast usunięta została ze składu zespołu.

Od pierwszego wejrzenia: Michał Wiśniewski i Mandaryna

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego została tancerka Marta Mandrykiewicz, znana powszechnie pod pseudonimem Mandaryna. Ich związek, który rozpoczął się właściwie jeszcze podczas poprzedniego małżeństwa artysty z Magdą Femme, pokrył się z latami największej popularności Ich Troje. Para doczekała się dwóch dzieci: syna Xavier i córki Fabienne. Snuli plany na wspólne życie, jednak w 2006 roku Michał złożył pozew o rozwód, tłumacząc swą decyzję chęcią niezależności Mandaryny, która postanowiła rozpocząć karierę solową.

Kobieta z zespołu: Michał Wiśniewski i Ania Świątczak

Z Anna Świątczak, Michał Wiśniewski związał się już w 2006 roku, tuż po rozwodzie z Mandaryną. Zakochani wzięli ślub w Las Vegas. Świątczak była już wtedy trzecią wokalistką Ich Troje, zastąpiła poprzednicę, Justynę Majkowską. W związku z Anią, Wiśniewski doczekał się dwóch córek: Etiennette i Vivienne. Przez długi czas uchodzili za małżeństwo niemal idealne. Niestety, w 2011 roku, ich związek przeszedł do historii.

Romans z nieznajomą: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

W 2012 roku, Michał Wiśniewski po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem, jego wybranką była Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.  Dominika wydawała się być odpowiedzią na problemy Michała, pomagała mu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To ona wspierała go w czasach kryzysu, pomagając mu uporać się z poważnymi problemami z zarządzaniem finansami i z zadłużeniem. Mimo to, ten związek zakończył się rozwodem.

Piąty raz: Michał Wiśniewski i Paulina

W 2019 roku pojawiły się plotki, że Wiśniewski jest w nowym związku. Jego obecna żona, Paulina, to dziewczyna poznana za pośrednictwem aplikacji randkowej. Para pobrała się w tajemnicy przed wszystkimi, a w styczniu 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Falco Amadeus. Czy związek artysty z Pauliną okaże się ostatnim i na stałe wprowadzi w jego życie zakochanie i harmonię? Tego dowiemy się z czasem.