Kim jest Tomasz Kwaśniewski, mąż Mai Bohosiewicz: Czym się zajmuje?

Tomasz Kwaśniewski to postać, której aleja gwiazd mediów nie jest na pewno miejscem częstych spotkań. Ten skromny meżczyzna, znany głównie jako małżonek aktorki i influencerki Mai Bohosiewicz, zasłynął swoją niechęcią do mediów. Kobieta, która swoją popularność zawdzięcza między innymi aktywnej obecności na Instagramie, z reguły nie dzieli się szczegółami życia prywatnego, jednak niedawno zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła kilka faktów dotyczących jej małżonka. Jeżeli jesteście ciekawi, co robi na co dzień Tomasz Kwaśniewski, zapraszamy do lektury.

Związek Tomasza Kwaśniewskiego z Mają Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski zdecydowali się na ślub pod koniec 2018 roku, dokładnie w Sylwestra. Miłość ich życia, jak określają swoje dzieci – syn Zachary i córkę Leonie, przyszły na świat jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego.

Ciekawostką jest, że swoją drugą rocznicę ślubu, para obchodziła na malowniczych Wyspach Kanaryjskich. Wiadomość o tym fakcie, aktorka przekazała swoim fanom za pomocą Instagrama, gdzie opublikowała zdjęcie z dnia ich wesela. Opis pod fotografią, w ironiczny i zabawny sposób podsumowuje jej spostrzeżenia z codzienności.

Kim jest rodzina Tomasza Kwaśniewskiego?

W wielu wywiadach Maja Bohosiewicz przyznawała, że nie jest łatwo być jej mężem. Zresztą, nie jest tajemnicą, że życie u boku tak wyrazistego charakteru, jakim jest aktorka, potrafi przysporzyć wielu trudności. Tymczasem Tomasz Kwaśniewski, nie odbiegając od swojego stylu, wydaje się być odpowiednią osobą, która wiedzie spokojne i poukładane życie. Może to wynikać z faktu, że pochodzi z bardzo dobrze prosperującej rodziny biznesowej.

Jego ojciec, Jan Kwaśniewski, jest założycielem znanej firmy MOSSO Kwaśniewscy, która zajmuje się produkcją chrzanów, musztard, ketchupów i przede wszystkim majonezów. Dzięki wprowadzeniu do organizacji odpowiednich strategii, firma stała się jednym z wiodących producentów majonezów i sosów w Polsce.

Podobno firma zdobyła tak duże uznanie na rynku, że została nawet kupiona przez japońskich inwestorów. Tak przynajmniej głosi informacja zamieszczona na stronie firmy. Tomasz Kwaśniewski prowadzi również spółkę JD BEAUTE, a matka męża Mai Bohosiewicz, jak sugerują różne źródła, prowadziła lub nadal prowadzi salon kosmetyczny Le Spa Clinic.

Na co dzień Tomasz Kwaśniewski

Z jakiego powodu, Mają Bohosiewicz zdecydowała się zdradzić kilka faktów dotyczących swojego małżonka? Znany jest fakt, że kobieta często odpowiada na pytania swoich fanów na Instagramie. Pewnego dnia, jedna z jej fanek zapytała właśnie o to, czym zajmuje się na co dzień Tomasz Kwaśniewski.

Tomasz zdecydowanie nie jest typem człowieka, który skupia na sobie uwagę. Przeciwnie, unika on mediów społecznościowych i nie jest zainteresowany życiem w blasku fleszy. Ma jednak ciekawe zainteresowania biznesowe – zajmuje się on firmą Healthy Labs, która produkuje popularne wśród gwiazd suplementy diety.

Na pytania dotyczące roli, jaką odgrywa w firmie Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz odparła: Tak, Health Labs to pomysł i realizacja Tomka i jego wspólnika Jacka. Pod tym względem, Tomasz Kwaśniewski jest wpisany w rejestr przedsiębiorców jako współwłaściciel firmy Stały Kurs. Przedsiębiorstwo to pomaga małym i średnim firmom w unikaniu problemów związanych ze zmiennymi kursami walut.

W życiorysie Tomasza Kwaśniewskiego znaleźć także można informacje o tym, że jest on wspólnikiem w biznesie żony – butiku z damską odzieżą Le Collet. Ponadto mąż Bohosiewicz inwestuje w spółkę, która zajmuje się wynajmem apartamentów w Ustce, gdzie cena za noc wynosi około 200 złotych. Mimo że jest to względnie niewiele, suma ta pomnożona przez liczbę dni w roku i liczbę apartamentów dostarcza sporej kwoty.