Trend na noszenie trzech kolczyków w uchu

Choć kilka lat temu noszenie trzech kolczyków w uchu uważane było za czyn ekstrawagancki, dzisiaj ten trend stał się czymś normalnym. Wszelkie niestandardowe modyfikacje ciała, takie jak dodatkowe kolczyki, turłajki czy przekłucia ciała, przez długi czas kojarzone były ze śmiałą nonkonformistyczną postawą. Kiedyś, osoby odważające się na takie kroki musiały być przygotowane na krytykę i komentarze ze strony społeczeństwa. Dzisiaj jest inaczej. Współczesny świat mody coraz szerszym otwarciem akceptuje odmienność i umożliwia personalizowanie swojego wyglądu, w tym poprzez nakłucia i ciekawe zestawy kolczyków.

Ewolucja trendu kolczykowania

Szereg lat temu, domeną młodzieżowego buntu była decyzję o noszeniu więcej niż jednego kolczyka w płatku. Z czasem, kadencja ta zaczęła rosnąć na popularności, a jej powszechność przekroczyła granice grup wiekowych i statusów społecznych. Dziś, noszenie kilku kolczyków stało się normą oraz symbolem indywidualizmu i ekspresji siebie. Coraz częściej staje się to również szansą na noszenie bardziej wyszukanej biżuterii, która przyciąga większą uwagę.

Kolczyki – uniwersalny dodatek do każdej stylizacji

Stylizacja 3 kolczyków w uchu daje nam nieskończone możliwości do zabawy. Bez względu na okoliczności, odpowiednio dobrana biżuteria potrafi podkreślić każdą stylizację. Gdy mamy na sobie elegancką suknię, delikatne kolczyki wkrętki mogą dodać szyku i elegancji, nie odwracając jednocześnie uwagi od kreacji oraz fryzury. Błyszczące złoto, srebro, a nawet drobne cyrkonie mogą tutaj pełnić swoją rolę, szczególnie kiedy każdy z kolczyków jest identyczny.

Innowacyjna biżuteria

Jeśli chcesz zwrócić na siebie większą uwagę, koniecznie zainteresuj się nowoczesną biżuterią. Wybierz na przykład kolczyki połączone delikatnym łańcuszkiem czy złączone w niespotykany sposób z nausznicą. Dla stylizacji miejskich, doskonałe będą również różnej wielkości kółka umieszczane na uszach od największego do najmniejszego. Co więcej, jeżeli nie boisz się przyciągania spojrzeń, postaw na duże koła! To dzięki nim możesz na przykład stworzyć unikalny zestaw, łącząc je w dowolny sposób z mniejszymi wkrętami.

Gdzie przekłuć uszy na 3 kolczyki?

Jeśli zdecydujesz się na dodatkowe kolczyki, zadbaj o to, aby przekłucie zostało wykonane w sprawdzonym salonie piercingu. Pamiętaj, że biżuteria musi być dobrze dobrana oraz wyprodukowana z odpowiedniego materiału. Co więcej, unikaj punktów, które oferują przekłucie pistoletem – jest to narzędzie niewłaściwe do tego celu, które nie tylko nie jest sterylne, ale również może niepotrzebnie narażać cię na ból i podrażnienia. Ważnym jest, aby piercer przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu odmierzył miejsce przekłucia, aby kolczyki były symetryczne – to z kolei będzie decydować o tym, jak biżuteria będzie na nich wyglądała!