Spędź Walentynki w górach z Travelist!

Walentynki to czas, kiedy wszystkie zakochane pary chcą celebrować miłość w wyjątkowy sposób. Bez względu na to, czy jest to pierwsza wspólnie spędzona ta okazja, czy już dziesiąta – każda z nich może być niezapomniana i pełna radości. Dla tych, którzy chcą przełamać rutynę, zmęczeni zgiełkiem miejskiego życia, zaplanowanie weekendu w górach na okres walentynkowy może okazać się doskonałym pomysłem!

Podróże z Travelist

Na portalu Travelist znaleźć można szeroki wybór ofert last minute na romantyczną podróż, dostępne w przystępnych cenach. Każda chwila jest odpowiednia, aby zarezerwować hotel lub apartament i wybrać się w podróż z ukochaną osobą. Bliskie obcowanie z naturą, malownicze górskie krajobrazy, regionalna kuchnia, a przede wszystkim spędzenie czasu z drugą połówką, mogą przysłużyć się umocnieniu więzi między partnerami.

Innowacyjne pomysły na spędzenie Walentynek

Zamiast tradycyjnego Netflix & Chill przed telewizorem, pomyśl o czymś bardziej inspirującym. Komunikacja z naturą, zapierające dech w piersiach widoki ośnieżonych szczytów – wszystko to przyczyni się do zacieśnienia waszych więzi. A jeśli doda się do tego relaksujące zabiegi SPA, gorącą saunę, aromatyczne masaże, czy pielęgnacyjne zabiegi na dłonie i stopy, którymi obfitują wiele hoteli, walentynkowy wypad do gór będzie prawdziwym odprężeniem.

Propozycje dla aktywnych oraz smakoszy

Góry oferują wiele atrakcji dla fascynatów aktywnego wypoczynku. Szlaki turystyczne, lodowiska z możliwością wynajmu łyżew, kursy narciarskie czy ekstremalne kolejki górskie i tor linowy – to właśnie można tutaj znaleźć. Ale góry to nie tylko aktywność fizyczna! Dla smakoszy, kuchnia góralska jest prawdziwym rarytasem. Prosta i nieskomplikowana, opiera się na lokalnych produktach, jak sławne oscypki czy kwaśnica. Bezbłędnie łączy tradycyjne przepisy z nowoczesną kuchnią. Przy takiej różnorodności, każdy znajdzie coś dla siebie.