Makóweczki – legendarny blog na temat rodzicielstwa

Makóweczki, blog, który zdecydowanie nie jest tak słodki jak drożdżówki, które przychodzą na myśl po przeczytaniu tej nazwy, zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników. Prowadzony przez influencerkę Marlenę Wróblewską od ponad ośmiu lat, przyciąga tysiące regularnych czytelników. Skąd bierze się ta popularność? Przede wszystkim z wartościowej treści, odzwierciedlającej prawdziwe życie.

Kim są Makóweczki i co można znaleźć na ich blogu?

Makóweczki.pl to profesjonalny blog, prowadzony przez mamę dwójki dzieci, które razem z nią stają się głównymi bohaterami stron. Historie, porady i przemyślenia zamieszczane na stronie nie tylko przybliżają czytelnikom wyzwania i radości związane z byciem rodzicem, ale także sprawiają, że mogą oni poczuć się lepiej zrozumiani. Oprócz tego blogerka inspiruje do kulinarnej twórczości, wrzucając na stronie oryginalne przepisy kuchenne.

Prawdziwy sukces w digitalowym świecie

Marlena Wróblewska, autorka bloga, zyskała poprzez lata prowadzenia strony tłumy wiernych czytelników i wydała książkę kucharską oraz kilka ebooków o tematyce kulinarnej. Kluczem do jej sukcesu jest prostota i szybkość przygotowywania dania. Na stronie dostępny jest sklep z ebookami jej autorstwa, takimi jak „Projekt NIEJADKI”, „Keto starter” oraz „Maki i ich smaki”.

Wszechstronność to jej mocna strona

Makóweczki piszą praktycznie o wszystkim – od wycieczek i odkrywania uroków świata, przez zdrowie i ekonomiczne dbanie o siebie, sposoby planowania wydatków, inspiracje do robienia zdjęć, remontów w domu z własnego doświadczenia, codziennych sytuacji z wychowywaniem dzieci, aż po wcześniej wspomniane kulinaria. Marlena Wróblewska porusza na swoim blogu wszystko to, co dotyczy większości rodziców i ich wyzwań związanych z codziennym życiem, pracą, pasjami i łączeniem tego wszystkiego z wychowywaniem dzieci.

Nie boi się trudnych tematów

Blog Makóweczki nie boi się poruszać trudnych tematów. Autorka chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami i artykułami psychologicznymi, pomaga rodzicom radzić sobie z dziecięcymi lękami, szuka odpowiedzi jak żyć, będąc osobą wyjątkowo wrażliwą i porusza zagadnienie niegrzeczności dzieci i metod radzenia sobie z nią.

Nie tylko blog

Poza prowadzeniem bloga, Marlena zdecydowała się na rozwinięcie swojej aktywności w mediach społecznościowych. Prowadzi instagrama, którego obserwuje ponad 33 tysiące osób oraz fanpage’a na Facebooku z prawie 44 tysiącami subskrybentów. To miejsca, w których dzieli się codziennym życiem i daje okazję do bliższego poznania osoby za Makóweczkami.