Kim jest Magda Steczkowska? [wiek, wzrost, dzieci, mąż, gdzie mieszka, instagram]

Magda Steczkowska, szóste z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich, przyszła na świat 21 września 1975 roku w Rzeszowie. Wychowywała się w cieniu swojej siostry, Justyny, która odniosła wielki sukces na polskiej scenie muzycznej. Magda, podobnie jak Justyna, przez wiele lat rozwijała swoje umiejętności muzyczne, ucząc się gry na altówce. Jednak ostatecznie zdecydowała się pójść swoją ścieżką i nie związała z tym instrumentem swojej kariery.

Choć nie skupia na sobie tylu fleszy, jak jej siostra, Magda Steczkowska nie jest jednak anonimową postacią na polskiej scenie muzycznej. Przez wiele lat śpiewała w chórkach wielu polskich muzyków, m.in. Maryli Rodowicz, co dawało jej wiele doświadczeń i otworzyło wiele drzwi w branży. W 1995 roku towarzyszyła znanej siostrze podczas konkursu Eurowizji. Po tych wydarzeniach przyszedł czas na jej solową karierę.

Działalność solowa Magdy Steczkowskiej rozciąga się na wiele różnych dziedzin. Wydała dwie płyty i jest współzałożycielką zespołu Indigo, którego trzon równocześnie stanowi jej mąż. Zespół wydał do tej pory trzy krążki. Co więcej, nagrywa utwory autorskie i jest autorką wielu tekstów.

Poza karierą muzyczną, Magda próbowała swoich sił w telewizji. W 2014 roku wzięła udział w show TVN Twoja twarz brzmi znajomo. Wygraną z trzeciego odcinka (10 tys. zł) przeznaczyła na stowarzyszenie Piękne Anioły. W 2018 roku wystąpiła również w trzecim sezonie programu Ameryka Express.

Prywatna strona życia Magdy Steczkowskiej

Mężem Magdy Steczkowskiej jest muzyk Piotr Królik, który jest także perkusistą w zespole Brathanki. Para jest ze sobą od 2001 roku. Z tego związku przyszły na świat trzy córki: Zofia (2002), Michalina (2009) i Antonina (2011). Prywatnie Magda Steczkowska jest bardzo szczęśliwą matką i żoną, co często podkreśla na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Obecność w mediach społecznościowych

Magda Steczkowska jest aktywna na Instagramie pod nazwą @magdasteczkowska, gdzie jej profil obserwuje prawie 98 tysięcy osób. Tam dzieli się swoimi refleksjami, zdjęciami z życia osobistego i zawodowego. Pokazuje obrazy od kuluarów swojej pracy, swoje związki z fanami, a także intymne zdjęcia rodziny. Jest bardzo otwarta i serdeczna dla swoich obserwatorów, które z kolei gorąco ją wspierają.