Kto to jest Paula Karpowicz? [wiek, wzrost, waga, top girls]

Paula Karpowicz jest członkinią popularnego zespołu disco-polo, Topky, który tworzy razem z Angeliką. Jednak jej prawdziwa pasją jest branży beauty, szczególnie stylizacja paznokci. Ta duma Podlasia ma wiele do zaoferowania i poniższy artykuł służy jako przewodnik po jej fascynującym życiu.

Kim jest Paula Karpowicz?

Paula Karpowicz urodziła się w styczniu 1995 roku. Pochodzi z Podlasia, dokładniej z Białegostoku, Paula jest osobą pełną determinacji. Uczyła się w VI Liceum Zygmunta Augusta, następnie postanowiła podążyć za swoją pasją i studiować turystykę i hotelarstwo. Jej miłość do disco-polo narodziła się w Augustowie, gdzie ta forma muzyki jest bardzo popularna.

Paula Karpowicz w branży beauty

Paula Karpowicz nie jest tylko utalentowaną piosenkarką, ale także uznanym specjalistą w dziedzinie urody. Po ukończeniu licznych szkoleń i kursów uzyskała umiejętności i wiedzę niezbędną do otwarcia własnego salonu piękności. Sieć salonów piękności „Top of Beauty by Paula Karpowicz” odnotowała znaczący wzrost od kiedy się pojawiła. Salon znajduje się w Augustowie, gdzie klienci mogą korzystać z szerokiej gamy usług branży beauty.

Paula Karpowicz ku lepszemu zdrowiu

Kiedyś Paula walczyła z nadwagą, ale dzięki stosowaniu dietetycznego cateringu, zabiegom body wrappingu oraz masażom bańką chińską, schudła znacząco. Te zmiany obejmowały stratę około 7 cm w talii i 5 cm w udach. Zmiana ta była inspirująca dla wielu i zarazem dowodziła determinacji, jaką prezentuje Paula Karpowicz.

Rozwój kariery muzycznej Paula Karpowicz

Już w młodym wieku Paula brała udział w licznych konkursach muzycznych, co potwierdza jej pasję do śpiewu. Wzięła udział w tak prestiżowych konkursach jak konkurs piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej, w którym zajęła drugie miejsce. Jednak prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił w 2016 roku, kiedy dołączyła do zespołu disco-polo Top Girls. Zespół odniósł ogromny sukces, nagrywając wiele hitów, które zdobyły miliony wyświetleń na YouTube. Niemniej jednak, kiedy zespół był na szczycie, Paula i jej współpracownica Angelika Żmijewska postanowiły odejść, tworząc nowy duet Topky.

Paula Karpowicz — życie prywatne

Paula Karpowicz jest w związku z Grzegorzem Zimieckim, który jest managerem popularnego discopolowego wokalisty MiłegoPana. Wkrótce po rozpoczęciu związku, para zaręczyła się podczas Świąt Bożego Narodzenia 2020 r. a data ich ślubu prawdopodobnie została już ustalona na rok 2022.

Paula Karpowicz na platformie Instagram

Paula prowadzi aktywny profil na Instagramie (@paulakarpowiczofficial), który jest obserwowany przez ponad 130 tys. użytkowników. Na swoim koncie regularnie publikuje posty związane z jej pracą, jak i prywatnego życia.