Małgorzata Mostowska – znana nauczycielka jogi i twórczyni kanału na YouTube

Małgorzata Mostowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nauczycielek jogi w Polsce. Prowadzi swój własny kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 300 tysięcy subskrypcji. Prywatnie Małgorzata jest mamą dwóch cudownych dziewczynek, a jednocześnie jest wielbicielką zdrowego stylu żywienia oraz aktywnego, wyważonego trybu życia.

Kim jest Małgorzata Mostowska?

Małgorzata Mostowska na rodzimym rynku jogi rozpoznawalna jest przede wszystkim jako założycielka szkoły mmYoga. Praktykanci pod jej okiem mogą uczestniczyć w zajęciach indywidualnych bądź grupowych. Prowadzi również wyjazdy jogi, które łączą aktywność fizyczną z podróżowaniem. Mostowska może pochwalić się ponadto certyfikatem, który pozwala jej na prowadzenie zajęć jogi dla kobiet w ciąży – ten aspekt jej działalności wyróżnia ją na tle innych nauczycieli w Polsce. Swój pierwszy biznes założyła, mając zaledwie lat 21, a od tej pory stale dąży do poszerzania swych kompetencji i umiejętności, zarówno w zakresie jogi, jak i zdrowego odżywiania.

Dodatkowo, prowadzi blog o tematyce lifestylowej PureStyle.pl, gdzie regularnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia oraz piękna. Na swoim kanale na YouTube – Małgorzata Mostowska, który obecnie ma ponad 300 tysięcy subskrypcji, publikuje filmy związane z praktyką jogi, zdrowym odżywianiem, a także DIY i porady dotyczące urody.

Małgorzata Mostowska, podobnie jak wiele osób aktywnych zawodowo, widzi także ogromną wartość w podróżach. Odkrywanie nowych kultur, smaków, obyczajów i krajobrazów to dla niej prawdziwa przyjemność. Swoją miłość do zwierząt skupia przede wszystkim na kotach, a wolny czas najchętniej spędza na łonie natury.

Niezwykle ważnym dla niej jest czerpanie radości z życia. Na pytanie, co sprawia, że jest szczęśliwa odpowiada:

Przede wszystkim – moje dziecko. Jej jeden uśmiech, jedno spojrzenie pełne ciepła, jeden uścisk – potrafią zmienić wszystko. Wyjście z domu i kontakt z naturą, przytulanie się do drzew, głębokie i świadome wdychanie powietrza, słuchanie odgłosów lasu. Gotowanie w mojej kuchni, bo kocham to robić. Czasem wystarczy, że spojrzę na świeże kwiaty, które stoją w wazonie, albo powącham ulubiony olejek eteryczny. Innym razem siadam do medytacji skupiając się na rzeczach i ludziach, za które jestem wdzięczna. W zależności od nastroju, czasu i możliwości znajduję coś, co daje mi radość, bo z natury jestem osobą dość poważną i takie radosne elementy w ciągu dnia są dla mnie niezwykle istotne.

Małgorzata Mostkowska na Instagramie

Małgorzata Mostowska na swoim profilu na Instagramie @gosiamostowska dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami, inspiruje do aktywności i propaguje zdrowy styl życia. Jej profil, obserwowany obecnie przez ponad 126 tysięcy osób, to miejsce pełne inspiracji zarówno dla fanów jogi, jak i osób zainteresowanych zdrowym trybem życia.