Kto to jest Andziaks? [klapki, wiek, sklep]

Andziaks a tak naprawdę Angelika Zając, urodziła się w 1997 roku. Ta młoda i przebojowa kobieta jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na polskim firmamencie internetowych celebrytek i influencerek. To, co wyróżnia Andziaks spośród innych osobowości internetowych, to jej wyjątkowa zdolność przyciągania dużych rzeszy obserwatorów. Jej kanał na YouTube obserwuje 736 000 wiernych subskrybentów, którzy aktywnie komentują i udzielają się pod każdym jej filmem. Również konto na platformie Instagram obserwuje niemal 630 000 osób. Andziaks jest wyjątkowym przypadkiem szybkiego zdobycia popularności dzięki medium, jakim jest Internet, który przyciąga przede wszystkim młode kobiety, stanowiące główną grupę jej widzów.

Andziaks – tematyka filmów i powody jej popularności

Co takiego robi Andziaks, że zyskała tak ogromne grono wiernych fanów? Angelika Zając, jest córką dobrze prosperującej polskiej bizneswoman, właścicielki ekskluzywnego hotelu butikowego „SixtySix” w mieście Warszawa. Jej rosnąca popularność wynika przede wszystkim z dzielenia się z publicznością obszernymi informacjami z jej prywatnego życia. Kluczowe tematy jej filmów na YouTube to: wydarzenia z życia jej rodziny, pokazywanie zdrowego trybu życia, szczegóły z egzotycznych podróży (m.in. do takich miejsc jak Hawaje, Meksyk, USA), oraz generalny obraz luksusowego stylu życia, którym emanuje.

Kolejnym ważnym aspektem, który przyciąga fanów do Andziaks, jest jej bezpośredniość i szczerość w tym, co prezentuje i wyraża. Pomimo życia w luksusie, jest ona autentyczną i prawdziwą osobowością, której sympatia publiczności nieustannie rośnie.

Relacje z życia prywatnego w mediach

Z biegiem czasu, na kanale Andziaks zaczęły pojawiać się filmy nagrywane z jej partnerem, Luką, który również jest znanym youtuberem. Przyglądać mogliśmy się tam ich staraniom o powiększenie rodziny, procesowi do momentu zajścia w ciążę, a później jej całemu przebiegowi. To, co wyróżnia Angelikę Zając spośród innych youtuberów, to jej decyzja o pokazaniu także swojego dziecka. Pomimo krytyki, tak jak większość celebrytów, Andziaks podkreśla, że była to jej indywidualna decyzja i zdecydowali się na pokazywanie swojego autentycznego życia, bez pomijania fragmentów dotyczących dziecka.

Monetyzacja życia prywatnego

Andziaks, w przeciwieństwie do wielu innych osobowości z branży, przyznaje, że nauczyła się zarabiać na swoim prywatnym życiu poprzez demonstrację go w mediach społecznościowych.

Sukces dzięki recenzji produktów

Ważnym elementem sukcesu Angeliki Zając jest też współpraca z różnego rodzaju firmami i prezentowanie produktów, które od nich otrzymuje. W swoich filmach pokazuje wizyty w drogich sklepach i ogromne wydatki, które tam robi. Przez swój autentyczny i prawdziwy sposób bycia, Andziaks zdobyła zaufanie wielu marek, które chętnie zapewniają jej swoje produkty do omówienia, a ona chętnie używa i ocenia je przed kamerą.