Kim jest Marta Linkiewicz, znana jako Linkimaster? Poznaj jej wiek, walki i profil na Instagramie.

Marta Linkiewicz, znana również jako Linkimaster, zyskała ogromną popularność dzięki swoim wpisom na Instagramie, obejmujących poglądy, postawy, a także swoje zainteresowania i pasje, takie jak walki MMA. Założenie profilu na tym portalu otworzyło jej drzwi do świata mediów społecznościowych, aktualnie przyciągające około 1,3 mln obserwujących. Kim zatem jest ta wyjątkowa kobieta i co stoi za jej globalnym sukcesem?

Osobiste życie Linkimaster

Marta Linkiewicz, urodziła się 16 lutego 1997 roku. Jest wysoką brunetką, mierzy 170 cm wzrostu. Ma młodszą siostrę, Kasię, jednak nie utrzymuje z nią oraz z ich matką kontaktu. Za tę sytuację odpowiada przede wszystkim afera z zespołem Rae Sremmurd, która przyniosła wiele napięcia w jej relacjach rodzinnych.

Do jej zainteresowań zaliczają się tatuaże, które dumnie prezentuje na swoim profilu Instagrama. Zasłynęła z określenia siebie jako patoinfluencerki, sugerując swe unikatowe podejście do bycia wpływową postacią w mediach społecznościowych.

Linkimaster meet Rae Sremmurd

W 2015 roku Marta Linkiewicz opublikowała video, w którym mówiła o swoich doświadczeniach po koncercie z Rae Sremmurd, znanym amerykańskim duetem Hip-Hop. Udała się do ich autokaru po koncercie i uwieczniła swoje zabawy. Film do internetu, powodując olbrzymie zainteresowanie. Dla Linkiewicz było to wejście do świata medialnego, a także sportowego.

Linkimaster w Fame MMA

W marcu 2019 roku, Linkiewicz zadebiutowała w Fame MMA. Zmierzyła się tam z Esmeraldą Godlewską, którą pokonała w mniej niż 60 sekund. Została w ten sposób pierwszą kobietą, która wzięła udział w walce w framework tej federacji.

W następnym spotkaniu, również w Fame MMA, Linkiewicz zmierzyła się z Anielą Lil Masti Bogusz, jednak tym razem nie odniosła zwycięstwa. Pomimo tego, zaczęła traktować MMA z większym zaangażowaniem, przechodząc na zdrową dietę i realizując intensywne treningi. Zdobywała kolejne zwycięstwa, pokonując Zusje i potem Martą Martirenti Rentel w 2020 roku.

Jej ostatnia walka odbyła się na Fame MMA 10, gdzie stawiła czoła Kamilowi Kamiszce Wybrańczykowi. Wynikiem tego spotkania był kolejny sukces Linkimaster, zdobywając mistrzostwo.

Linkimaster wirtualnie – Instagram

Popularność Marty Linkiewicz na Instagramie jest niezaprzeczalna, jej profil @linkimaster obserwuje ponad 1,3 miliona użytkowników, którzy nieustannie chwalą jej wygląd i styl. Konto to charakteryzuje się odważnymi zdjęciami i filmikami, które zdobywają szerokie uznanie wśród jej obserwatorów.

W ślad za swoim kontem na Instagramie, Linkiewicz jest również obecna na platformie OnlyFans, która znana jest ze swojej otwartości i przychylnego nastawienia do publikacji odkrytych treści.