Kto jest Dorota Naruszewicz? [wiek, wzrost, mąż, dzieci, młoda]

Dorota Naruszewicz, urodzona w 1971 roku, to polska aktorka znana i lubiana zarówno przez starsze, jak i młodsze pokolenie. Cieszy się popularnością na Instagramie, gdzie ma ponad 20 tysięcy obserwatorów. Naruszewicz jest również matką dwóch córek – Nelli i Niny – które wychowuje razem z mężem Tomaszem Żórawskim. Po narodzinach dzieci, zwolniła tempo swojej kariery, choć nie zrezygnowała z niej całkowicie. Ale co sprawiło, że Dorota Naruszewicz zapadła w pamięć widzów i jak wyglądała jej droga kariery?

Pierwsze kroki w aktorstwie

Studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, jednej z najprestiżowszych uczelni artystycznych w Polsce, były dla Naruszewicz pierwszym krokiem w karierze aktorskiej. Po zakończeniu studiów, zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Tam zaskoczyła wszystkich, zdobywając rolę w sztuce teatralnej ,,Trzy siostry Czechowa. Przedstawienie odniosło olbrzymi sukces, a wraz z nim młoda, polska aktorka. Otwierały się przed nią drzwi do kolejnych przedsięwzięć, jednak Naruszewicz zdecydowała się wrócić do Polski, mimo rozwojowych perspektyw za oceanem.

Triumf w polskim serialu

Po powrocie do kraju, Naruszewicz zdecydowała się na niecodzienne posunięcie – zgłosiła się na na casting do nowego serialu telewizyjnego Klan. Rola Beaty Boreckiej-Chojnackiej, której przypadło jej w udziale, przyniosła jej rozpoznawalność na całej Polsce. Serial zyskał ogromną popularność, a postać Beaty utkwiła w pamięci widzów na długo. Prawie 15 lat i ponad 2000 odcinków później, Dorota zdecydowała się opuścić serial dla swojej rodziny.

Interwał i powrót do ekranów

Chociaż Naruszewicz zniknęła na pewien czas z ekranów telewizorów, nie zniknęła na dobre. W przerwie od Klanu pojawiła się sporadycznie w innych produkcjach 😵 tylko epizodyczne role. W różnych.czasach można było ją zobaczyć między innymi w Barwach Szczęścia, Na dobre i na złe czy Ojcu Mateuszu. Choć widzowie Klanu wciąż nie mogą pogodzić się z jej nieobecnością, Naruszewicz nie zdecydowała się na powrót do serialu.

Powrót do życia publicznego

Niewątpliwie, aktorstwo to jej pasja, ale Dorota Naruszewicz wybrała swoją rodzinę. Jednak, jak mówią, Stara miłość nie rdzewieje i po dłuższej przerwie aktorka planuje wrócić do świata rozrywki. Show-biznes jest jednak pełen wyzwań, a popularność jest skomplikowaną grą. Zarówno ten, kto ją miał, jak i ten, kto próbował ją odzyskać, wie o tym najlepiej. Ale Dorota nie boi się wyzwań i podejmuje próbę odnalezienia się w nowej rzeczywistości, co można obserwować na jej aktywnym profilu na Instagramie, gdzie udostępnia swoje życie i utrzymuje kontakt z fanami. A jej kariera wydaje się na powrót rozkwitać.