Kim jest Anna Jaroszewska? [wiek, top model, porcelanovva]

Anna Jaroszewska, znana swoim ponad 151 tysięcy obserwującym na Instagramie pod pseudonimem porcellanovva, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego modelingu. Urodzona w 1993 roku, znajdująca się na szczycie listy popularnych osób w branży, zaczęła swoją karierę w zaskakujący sposób. Była uczestniczką 8. edycji programu Top Model i to właśnie tam pierwszy raz zyskała rozpoznawalność dzięki swoim nietuzinkowym rudym włosom, elektryzującej osobowości i profesjonalizmowi.

Początki kariery Anny Jaroszewskiej

Pierwsze kroki w modelingowej karierze Anna Jaroszewska, zapamiętała jako trudne, ale ekscytujące. W 2019 roku pojawiła się na łamach programu Top Model. Decyzja o udziale w programie była dla niej oczywista – zawsze marzyła o karierze modelki, a program ten był jej szansą na spełnienie tego marzenia. Doświadczenie to zamieniło jej życie w ekscytującą podróż pełną niewiadomych. Co ciekawe, Anna nie zdobyła głównej wygranej programu – odpadłą w dziesiątym odcinku. Ale nie pozwoliła, aby ten fakt wpłynął negatywnie na jej karierę. Wręcz przeciwnie, wydarzenie to zmotywowało ją, aby ciężko pracować i dążyć do sukcesu.

Rozwinięcie kariery modelki w światowych trendach mody

Anna Jaroszewska wyróżnia się w dzisiejszym modelingu nie tylko swoją unikalną aparycją, ale również doskonale dopasowanymi do trendów mody wymiarami 175 cm wzrostu, 89/65/90. Te właśnie wymiary przyciągają do niej wiele marek i firm poszukujących twarzy dla swoich kampanii. Przyznaje, że marzy o współpracy z największymi światowymi markami takimi jak YSL Beauty, Gucci, Saint Laurent i Moschino, a w ramach dążenia do tego celu, starannie dobiera swoje projekty, utrzymując przy tym aktywność i widoczność w branchi.

Anna Jaroszewska na scenie mediów społecznościowych

Modelka nie ogranicza się jedynie do sfery modelingu, z sukcesem budując swoją bazę fanów poprzez media społecznościowe, z czterema aktywnymi profilami. Największym uznaniem cieszy się jej konto na Instagramie, na którym regularnie dzieli się inspirującymi zdjęciami z sesji, pokazów mody, a także swoim prywatnym życiem, w tym podróżami, spotkaniami ze znajomymi, czy wyjątkowymi stylizacjami. Anna deklaruje, że nie boi się dzielenia swojego żucia ze swoimi fanami. Dowodem na to jest fakt, że to właśnie przez internet dowiedzieliśmy się o jej zaręczynach z Maksymem Ciechomskim, po dziewięciu latach związku.

Osiągnięcia Anny Jaroszewskiej

Anna Jaroszewska, choć na stałe wpisała się już w krajobraz Polskiego modelingu, nie zapomina o ciągłym rozwijaniu swojej kariery. Regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, pojawia się na wybiegach, i z chęcią dzieli się z fanami swoim spojrzeniem na modę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Znajdując się na fali sukcesu, stawia sobie coraz to nowe cele, a z sukcesami idą za nią tysiące jej fanów.