Krem Egyptian Magic – uniwersalny kosmetyk dla wszystkich

Na dynamicznie zmieniającym się rynku kosmetycznym coraz częściej napotkać można produkty oparte na naturalnych składnikach. Wśród nich popularnością cieszy się Egyptian Magic krem – kosmetyk inspirowany starożytną recepturą. Opracowany na bazie tylko sześciu składników naturalnego pochodzenia zaskakuje swoją uniwersalnością. Fresk zastosowań, jaki oferuje, od nawilżającego kremu, przez produkt do demakijażu, krem pod oczy, balsam do ust i rąk, aż do zabezpieczania końcówek włosów, stanowi niewątpliwie jego największą zaletę.

Składniki naturalne – sekret popularności kremu Egyptian Magic

Kluczem do skuteczności Egyptian Magic kremu jest jego naturalny skład. Nieodłącznym elementem jest oliwa z oliwek, którą cenimy za nieocenione właściwości nawilżające, regenerujące i korygujące efekty starzenia się. Wosk pszczeli, drugi z cennych składników, chroni naszą skórę przed utratą wody, a jednocześnie posiada właściwości bakteriobójcze, które przyspieszają gojenie się ran i doskonale sprawdzają się przy skórze trądzikowej.

Odkryj moc składników pszczelich w kremie Egyptian Magic

To jeszcze nie koniec składników pochodzenia pszczeliego w kremie Egyptian Magic. Istotnym elementem jest miód, mający zdolność do uelastyczniania skóry, jej nawilżania i niwelowania niedoskonałości. Reszta składników także jest wytworem pszczół. Znajdziemy tu pyłek pszczeli, bogaty w witaminy i substancje odżywcze, propolis, który chroni skórę przed szkodliwymi drobnoustrojami oraz mleczko pszczele o działaniu przeciwstarzeniowym i regenerującym. Unikalne połączenie tych składników ujednolica koloryt cery, nadając jej świeżości i młodzieńczego wyglądu.

Dlaczego warto używać kremu Egyptian Magic?

Jak widać, działanie Egyptian Magic jest bardzo wszechstronne. Krem ten to niezbędny kosmetyk do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, dostosowany do bieżących potrzeb. Dostępny jest w wersji standardowej oraz podróżnej, doskonale pasującej do małych kosmetyczek, kiedy miejsce w bagażu jest na wagę złota. Na opakowaniu kremu Egyptian Magic znajdziemy informację, że jest to wielozadaniowy balsam do wszystkich typów skóry. Jednak jego elastyczność wykracza poza zastosowanie na skórę – może służyć jako serum do zabezpieczania końcówek włosów, a dla osób z suchymi i zniszczonymi włosami, jako odżywcza i nawilżająca maska. Krem Egyptian Magic można testować na różne sposoby, aby odkryć własny, najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb sposób użycia.