Kim jest Monika Laskowska? [wiek, mąż, walka, wzrost, prokurator]

Znana jako Najlepsza Polska Dziennikarka, Monika Laskowska przyciąga uwagę publiczności nie tyle ze względu na profesjonalizm, ale z powodu licznych wpadek podczas wywiadów przeprowadzanych z zawodnikami FAME MMA. Zestawienia tych faux pas można obejrzeć na YouTube na koncie użytkownika ebe ebe, gdzie poszczególne klipy noszą właśnie tytuł Najlepsza Polska Dziennikarka.

Kim jest Monika Laskowska? [wiek, wykształcenie, filmy]

Urodzona w 1976 roku Monika Laskowska ma dziś 46 lat, choć wygląda zdecydowanie młodziej. Laskowska lubi podkreślać swoje atuty, a podczas gal MMA często zakłada kreacje podkreślające jej zgrabną sylwetkę, nie stroni także od głębokich dekoltów.

Edukacja i kariera telewizyjna

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk, z wydziału produkcji filmowej i telewizyjnej, skupiła się na studiach aktorskich. Przez lata rozwijała swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach prowadzonych w Rzymie, Londynie, Los Angeles, a także na warsztatach Teresy Kotlarczyk. Monika Laskowska zagrała w szeregu popularnych seriali, takich jak M jak Miłość, Prawo Agaty, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Przyjaciółki. Mogliśmy ją również zobaczyć w filmach Serce na dłoni, Przyjdź do mnie, Obywatel Jones.

Presenterka programów telewizyjnych

Laskowska prowadziła również programy na żywo w stylu Tele Gra, gdzie telewidzowie mieli szansę zgadywać zagadki, a za poprawne odpowiedzi otrzymywali nagrody pieniężne. Pracowała także dla TV Reklama, polskiej telewizji reklamowej, gdzie jako dziennikarka tej stacji przeprowadzała wywiady przed galami typu freak fight.

Monika Laskowska w Social Media [Instagram, Youtube]

Monika Laskowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie pod nazwą @monikalaskowskanpd śledzi 74,2 tysiąca użytkowników, gdzie dzieli się swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Prowadzi również kanał na platformie YouTube pod egidą TVreklama, a filmy z jej udziałem osiągają dziesiątki tysięcy wyświetleń. Jej konto na YouTube ebe ebe cieszy się jeszcze większą popularnością, głównie za sprawą serii wpadek dziennikarki.