Kim jest Magdalena Soszyńska? Informacje o jej mężu, profilu na Instagramie i udziale w programie 'Taniec z gwiazdami’

Magdalena Soszyńska to polska tancerka, która zasłynęła dzięki udziałowi w telewizyjnym show Taniec z gwiazdami. Przez 11 lat była stałą uczestniczką tego programu, aż do roku 2016, kiedy to zdecydowała się na nowy rozdział w swoim życiu. Zmiany, które wpłynęły na jej decyzję są ciekawe i warte przedstawienia.

Początek nowego rozdziału

Rok 2016 był dla Magdaleny Soszyńskiej czasem znacznych zmian. To właśnie wtedy podjęła decyzję o pożegnaniu się z programem Taniec z gwiazdami, który przyniósł jej ogromną popularność. Wszystko to, z powodu dwóch kluczowych momentów w jej życiu. Przede wszystkim, rozstała się ze swoim mężem, Pawłem Michno, który był choreografem w Tańcu z gwiazdami. Mimo że byli razem przez 9 lat i doczekali się syna, ich miłość wygasła. Drugim ważnym wydarzeniem było powrót do rodzinnego Gdańska, gdzie postanowiła otworzyć szkołę tańca dla dzieci.

„Przez czternaście lat mieszkałam w Warszawie, ale zawsze wiedziałam, że chcę wrócić do domu. Mówiłam sobie, że kiedy będę gotowa podjąć tę decyzję, to to zrobię. Wcześniej brakowało mi odwagi, teraz ją zdobyłam” — wyznała po swoim odejściu z Tańca z gwiazdami.

Krótko po przeprowadzce, Magdalena odnalazła nową miłość. W 2019 roku poślubiła Krzysztofa Hilara, a rok wcześniej na świat przyszła ich córka, Amelia. Aktualnie Magdalena Soszyńska, jej mąż i ich dzieci (w tym córka Krzysztofa z poprzedniego związku) tworzą kochającą się, patchworkową rodzinę.

Magdalena Soszyńska – kim jest?

Magdalena Soszyńska, urodzona 23 lutego 1983 roku w Gdańsku, jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Rehabilitacji. Reprezentuje najważniejszą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i „A” w tańcach standardowych.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła się już w wieku 8 lat. Jej partnerami tanecznymi byli między innymi Marcin Hakiel i Rafał Maserak. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu.

Podczas swojej 11-sezonowej przygody z Tańcem z gwiazdami, Soszyńska partnerowała wielu osobistościom. Tańczyła m.in. z aktorem Andrzejem Nejmanem, konferansjerem Conrado Moreno, żeglarzem Przemysławem Miarczyńskim, piosenkarzem Stanisławem Karpiel-Bułecką, a finał osiągnęła razem z Mariuszem Pudzianowskim — znanym i lubianym polskim strongmanem. Para zajęła drugie miejsce w finałowym odcinku.

Magdalena Soszyńska na Instagramie

Magdalena Soszyńska prowadzi aktywne konto na Instagramie, gdzie pod nazwą użytkownika @magdalena.soszynska udostępnia swoje zdjęcia i informuje fanów o najważniejszych wydarzeniach z jej życia. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 17,7 tysięcy obserwujących.