Kim jest Justyna Mazur? [wiek, mąż, książka, podcast, ciąża]

Justyna Mazur, urodzona w 1986 roku, stanowi jedną z najbardziej wpływowych twórczyń treści w Polskim internecie. Jest do tego znaną oraz lubianą w naszym kraju youtuberką oraz twórczynią podcastów o bardzo różnej tematyce. W swoich nagraniach koncentruje się na kwestiach kryminalnych, sensacyjnych, ale także po prostu życiowych. Charakteryzuje się swoim niezwykłym talentem narracyjnym, który ujmuje widzów nie tylko głosem, ale także skrupulatnym w przygotowaniach, szczegółowym szukaniu faktów i autentycznym zgłębianiem się w opowiadane historie.

Obecność w Sieci: YouTube, Facebook i Instagram

Popularność Justyny Mazur jest widoczna na wielu platformach internetowych. Jej autorski kanał na platformie YouTube posiada już ponad 115 000 obserwujących, a jej profil na Facebooku, pełen memów i poradników pod tytułem Krótki poradnik jak ogarnąć życie, gromadzi ponad 25 000 miłośników. Artystka nie zapomina także o Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z życia i planów kręconych podcastów, wpisami o wydarzeniach politycznych, gromadzi tu dodatkowo ponad 39 000 obserwujących. Każda z tych platform stanowi dla niej miejsce, gdzie może bezpośrednio komunikować się ze swoją publicznością.

Justyna jako Autorka

Dowodząc swoją wszechstronność, Mazur podjęła się również wyzwania pisarskiego. Jej pierwsza książka – Małe Końce Świata – miała premierę we wrześniu 2021 roku. W ramach promocji prowadziła m.in. internetowe spotkania autorskie i rozmowy na żywo, dzięki czemu jej fani mogli na własne oczy zobaczyć, jak rozmowna i elokwentna jest ich ulubienica.

Innowacyjność i Kreatywność

Wśród wielu dzieł Justyny Mazur na szczególną uwagę zasługuje jej podcast „Piąte: nie zabijaj”. Ten innowacyjny kryminalny projekt cieszy się ogromną popularnością i nieustannie zyskuje nowych odbiorców.

Walka z chorobą otyłości

Poza swoją szereg twórczych działań, Justyna wykazuje również odwagę do poruszania trudnych tematów. Prywatnie zmaga się z chorobą otyłości – waży 100 kg przy wzroście 160 cm. To prowadzi do częstych krytycznych uwag, które nie do końca rozumieją założenia choroby. Mazur stawia czoła tym problemom przez podjęcie kolejnej inicjatywy – edukacyjnego cyklu nagrań Porozmawiajmy szczerze o otyłości. Zdobywając nowych obserwujących, starała się rozbudować dyskusję o otyłości jako chorobie, przeciwstawiając się powszechnym błędnym postrzeganiu jej jako wyniku przejadania się.

Angażowanie się i edukowanie innych

Pomimo walki z własną chorobą, Justyna nigdy nie rezygnuje z lojalności wobec swojej publiczności. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twórczyń twarzy w Polsce, które nie boją się mówić o własnych trudnościach i próbować edukować innych w kontrowersyjnych tematach. Jej liczne wywiady i media społecznościowe są dowodem na jej oddanie swoim fanom i chęć wprowadzenia pozytywnych zmian w społeczeństwie.