Keratyna do prostowania włosów – jakie efekty możesz oczekiwać?

Jeżeli Twoje włosy wymagają odmiany i poprawy stanu, albo po prostu pragniesz spróbować czegoś nowego, keratynowe prostowanie włosów może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Ten zaawansowany zabieg nie jest wyłącznie skoncentrowany na prostowaniu kosmyków, ale przede wszystkim na ich odżywieniu i wzmocnieniu. Włosy zbudowane są z keratyny. Niedobór tego białka sprawia, że stają się one cienkie i łamliwe. Dzięki zabiegowi, stają się one pełne blasku, znacznie grubsze i miękkie w dotyku. Efekty uzyskane dzięki zastosowaniu tego produktu z całą pewnością zasługują na uwagę i zdumiewają swoją wydajnością i skutecznością.

Wieloaspektowe właściwości keratyny

Jesteś sceptycznie nastawiona do tego rodzaju zabiegów? Wątpliwości możesz skonsultować ze swoim fryzjerem. Ten fachowiec pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Zaskakujące jest to, że keratynowe prostowanie włosów daje niesamowite efekty, które są w stanie utrzymać się nawet przez sześć miesięcy. Spróbujmy zbadać, na czym polega zabieg keratynowego prostowania i czy jest on wartościowym rozwiązaniem dla Ciebie.

Keratynowe prostowanie włosów polega na nałożeniu na włosy preparatu bogatego w keratynę. Przed jego nałożeniem, fryzjer dokładnie oczyszcza Twoje włosy oraz skórę głowy. Następnie, włosy zostają pokryte specjalnym preparatem i poddane działaniu wyższej temperatury (około 170 stopni, jednak temperatura ta może zależeć od wielu czynników, jak na przykład czy włosy są farbowane). W ten sposób keratyna zostaje wprowadzona we włosy, dogłębnie je odżywia, wzmacnia i nawilża. Efekty takiego zabiegu są rewolucyjne, czego dowodzą opinie zadowolonych klientek, które zdecydowały się na taki zabieg.

Nowoczesnej technologii zaufaj

Na pierwszy rzut oka, keratynowe prostowanie włosów może wydawać się drogim zabiegiem, ale warto wziąć pod uwagę fakt, że jego efekty utrzymują się nawet do pół roku. Jeżeli porównamy koszty jednorazowego zabiegu z regularnym zakupem wysokiej jakości preparatów pielęgnacyjnych, może się okazać, że jest to wydatek zdecydowanie bardziej opłacalny. Wydanie 400 złotych za tak długotrwałe efekty i znaczącą poprawę kondycji włosów, nie jest dużym wydatkiem. Dlatego, według nas, warto potraktować keratynowe prostowanie włosów jako wartościową inwestycję, która przyniesie długotrwałe rezultaty.