Kamila Porczyk i jej podejście do fitnessu

W dzisiejszych czasach, Kamila Porczyk może być rozpoznawalna jako elegancka blondynka, będąca twarzą licznych kampanii reklamowych. Niemniej, jej niepowtarzalny urok i blask to wynik ciężkiej pracy pod okiem profesjonalistów w dziedzinie mody. To co naprawdę definiuje Kamilę, to olbrzymia liczba osiągnięć, które zdobyła jako mistrzyni fitness i fotomodelka. Obecnie rezydująca w Niemczech, Porczyk jest zawodniczką MMA w kategorii wagi muszej. W przeszłości rywalizowała w GMC, KSW, FEN. Jej kariera sportowa rozpoczęła się od akrobatyki, a przez wiele lat była związana z Kielcami. Posiadając na swoim koncie dyplom AWF w Katowicach, Kamila reprezentowała również krakowski klub REAN.

Rozwój kariery

Urodzona w 1977 roku w niewielkich Pionkach, Kamila Porczyk, która  ma 169 cm i waży 57 kilogramów, jest niekwestionowaną ikoną polskiego fitnessu- na tyle znaną, że często pojawiała się w programach nadawanych przez TVN. W 2011 roku była gościem programu Jaka to melodia?, który jest nadawany już od ponad 20 lat.

W roku 2002 Porczyk zaczęła udzielać się na zawodach Międzynarodowej Federacji Fitness. W roku 2003 zdobyła tytuł mistrza świata w tej dyscyplinie i w tym samym roku została wicemiss fitness world. W 2005 roku kontynuowała starty na zawodach z tej dziedziny, ale to 2006 rok przyniósł jej sukces, w którym wywalczyła dwa złote medale. Jest wartym zauważenia fakt, że w 2008 roku została zwyciężczynią pierwszej edycji programu Gwiezdny Cyrk.

Fascynująca kariera sportowa Porczyk sprawiła, że znalazła się na pierwszych stronach wielu publikacji, takich jak Gentleman, Fitness, Flex. Dzięki jej udziałowi w tych publikacjach, jej talent i uroda są doceniane na całym świecie. Obecnie jest zawodniczką klubu McFit w Hanau.

Porczyk jako aktorka

Oprócz kariery sportowej, Porczyk ma również na swoim koncie epizodyczne role aktorskie – zagrała małą rolę w popularnym telewizyjnym serialu Święta wojna.

Porczyk jest wielbicielką pracy nad swoim ciałem, kształtując swoją sylwetkę do upragnionego perfekcyjnego wyglądu. Dzięki swojemu wysporotowanemu ciału, dużym oczom, pięknemu uśmiechu i blond włosom, jest prawdziwą inspiracją dla innych kobiet.

Porczyk nie osiada na laurach

Mimo że Porczyk jest już wybitnym sportowcem i modelką, ciągle ma wiele do zdobycia. Jako mistrzyni fitness osiągała i nadal osiąga wiele sukcesów, przekraczając kolejne granice, umacniając tym samym swoją pozycję w branży. Stosuje specjalną dietę, dużo trenuje, pije wodę mineralną i dba o swoje ciało, które jest jej największym atutem.

W zdecydowany sposób można stwierdzić, że trud i ciężka praca przekłada się na zapierający dech w piersiach wygląd, który ma Porczyk. Nie ma wątpliwości, że jej smukłe i elastyczne ciało to marzenie niejednej kobiety, ale nie można zapomnieć o tym, ile wysiłku i determinacji wymaga utrzymanie takiej sylwetki.