Jak wybrać idealne perfumy? Przewodnik po zapachach od Oriflame.

Chociaż perfumy są elementem niewidzialnym, ich zapach ma ogromny wpływ na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie, a nawet jak sami siebie postrzegamy. Nasz wizerunek, którego częścią są perfumy, wpływa na nasze poczucie własnej wartości, nasze aspiracje i przekonania o tym, co jest dla nas możliwe do osiągnięcia. W konsekwencji, nasz wizerunek wpływa również na naszą rzeczywistość – nasze sukcesy, porażki a także interakcje z innymi.

Zapach – klucz do postrzegania

Nie da się ukryć, że zapach odgrywa kluczową rolę w tym, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Dobrze skomponowany zapach może sprawić, że spotkanie z nami stanie się przyjemnym doświadczeniem, podczas gdy źle dobrany zapach może zamienić każdą interakcję w niekomfortową sytuację. Na przykład, niewłaściwie dobrany, zbyt duszący zapach może sprawić, że osoby w naszym towarzystwie będą chciały jak najszybciej się od nas oddalić. W ten sposób, zapach może wpływać na wynik rozmowy o pracę, randki czy spotkania towarzyskiego.

Wybierz doskonały zapach, który cię zdefiniuje

Jak więc dobrać idealny zapach? Właśnie na to pytanie postanowili odpowiedzieć kosmetolodzy z Oriflame. Na ich stronie internetowej znajduje się specjalna zakładka dedykowana perfumom, która pozwala precyzyjnie i intuicyjnie wybrać idealny zapach. Jako pierwsze należy zdefiniować płeć, dla której szukamy perfum. Następnie wybieramy kategorię zapachu, nadajemy mu odpowiednie nuty oraz określamy, na jakie okoliczności ma on być stosowany. Dzięki takim kategoriom jak na kiedy czy na jaką okazję, możliwe jest dokładne dopasowanie zapachu do naszych potrzeb.

Perfumy Oriflame – różnorodność dla każdego

Wybór zapachu w Oriflame to proces ciekawy i angażujący. Dzięki różnorodności podkategorii, mamy możliwość skonfigurowania naszych perfum w taki sposób, by idealnie odpowiadały naszym preferencjom. Możemy zdecydować, czy chcemy perfum o nutach owocowych, liliowych, drzewnych, wodnistych, waniliowych czy może pikantnych. Niezależnie, czy jesteś wielbicielem aromatu róży, kurki czy moździerza – Oriflame na pewno ma dla ciebie idealne perfumy.

Przykładowe propozycje perfum Oriflame

Zakładając, że szukamy zapachu dla kobiety, o orientalnych i owocowych nutach, idealnym na randkę w ciągu dnia, Oriflame proponuje perfumy Amber Elixir. Ten zapach łączy w sobie nuty czarnej porzeczki i mandarynki z kojącym bursztynem. Dla osób szukających perfum do zastosowania w pracy, odpowiednim wyborem mogą być perfumy Divine, które łączą w sobie nuty fiolka, drzewa sandałowego i lilii. Są to zapachy subtelne, jednak pozostające w pamięci, idealne do biura.

Zapewne zastanawiasz się, jakie perfumy zaproponuje Ci Oriflame? Przekonaj się sam, już dziś!