Modowy trend: Księżycowy blond  – co to za odcień?

Moda, którą znamy i kochamy, zawsze jest w stanie przynieść nam coś nowego, nietuzinkowego i ekscytującego. Podobnie jak trendy modowe ewoluują, tak samo zmienność doświadczamy w świecie fryzur i kolorów włosów. Pytasz, co jest teraz na fali? Odpowiedź brzmi: księżycowy blond. To subtelnym odcień chłodnego blondu, o delikatnym, prawie srebrnym połysku. Mimo, że nie jest to kolor dla każdej osoby, nie można mu odmówić popularności wśród licznej grupy miłośniczek innowacyjnych rozwiązań. Ten styl wydobywa urodę kobiet należących do chłodnych typów urody, nie zależnie od długości ich włosów. Dobrze wykształcony fryzjer z powodzeniem dostosuje kolorystykę do struktury twoich włosów, co może w istotny sposób poprawić ich objętość oraz zdrowy wygląd.

Gorący trend Księżycowego blond – czy warto z niego skorzystać?

Jeżeli jesteś gotów na przemianę, to Księżycowy blond może być dla Ciebie satysfakcjonującym wyborem. Jednak zanim zadecydujesz o konsultacji z fryzjerem, dobrze jest zastanowić się, czy ten odcień faktycznie odpowiada twojemu typowi urody. Istnieje przecież możliwość, że twój typ urody nie będzie tworzyć harmonii z chłodnym, delikatnie szarym odcieniem blondu. Warto również podkreślić, że nazwa tego trendu nie jest dosłowna. Wiele zależy od techniki koloryzacji. Włosy mogą przejść metamorfozę od jasnego, chłodnego blondu z przyciągającymi spojrzenie szarymi refleksami, do niemalże białych, zaklętych w srebrzystym blasku. Dlatego nim skusisz się na przezroczystą zmianę, skonsultuj z fryzjerem konkretny efekt, jaki chcesz osiągnąć. To gwarantuje, że efekt końcowy spełni twoje oczekiwania i będziesz usatysfakcjonowany z decyzji o wyborze księżycowego blond.

Pielęgnacja po zabiegu koloryzacji księżycowym blondem oraz doboru ubioru

Decyzja o zmianie koloru na księżycowy blond, niesie ze sobą konieczność odpowiedniego pielęgnowania nowego stylu. Włosy po zabiegu farbowania mogą ulec blaknięciu, co może zaważyć na efekcie końcowym. Dlatego, warto zasięgnąć porady na temat pielęgnacji nowego koloru już podczas wizyty w salonie. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiednie kosmetyki, które pomogą Ci zachować intensywność koloru na dłuższy czas.

Wybór księżycowego odcień włosów, wymaga też zawężenia garderoby do spokojnych, monochromatycznych kolorów. Chłodny odcień na włosach na pewno nie będzie dobrze prezentował się z jaskrawymi lub ciepłymi odcieniami odzieży. Dlatego, jeżeli zdecydowałeś się na ten kolor, zadbaj także o odpowiedni dobór stylizacji. Księżycowy blond doskonale komponuje się z eleganckim, nonszalanckim wyglądem. Jeśli preferujesz ten rodzaj stylizacji, ten odcień z pewnością będzie dla Ciebie idealny!